Kredyt dla firmy bez ZUS i US

kredyt dla firmy bez zusWnioskując o przyznanie środków finansowych w ramach kredytu dla firmy przedsiębiorca bardzo często proszony jest o przedstawienie zaświadczenia o niezaleganiu ze składkami ZUS. W przypadku, kiedy nie jest w stanie przedstawić takiego zaświadczenia musi się liczyć z negatywną odpowiedzią banku. Niestety, ryzyko odrzucenia wniosku o przyznanie kredytu jest równie wysokie w przypadku zaświadczeń, na których znajduje się informacja o spłacie zaległych składek (tzw. harmonogramie spłat). Co zrobić w takiej sytuacji?

Samodzielne ubieganie się o kredyt dla firmy bez ZUS lub/i bez US prawie zawsze jest skazane na porażkę. Nie oznacza to jednak, iż przedsiębiorstwo nie może pozyskać niezbędnych środków finansowych, takich jak kredyt dla sp. z o.o. czy finansowanie dla indywidualnych działalności gospodarczych innymi drogami. Jedną z nich jest wsparcie zaufanego pośrednika finansowego.

Co zapewniamy?

Jako doradca kredytowy dla firm wychodzimy na przeciw potrzebom oraz oczekiwaniom zróżnicowanych podmiotów gospodarczych, zapewniając:

  • środki pieniężne na finansowanie dowolnych celów związanych z prowadzoną działalnością,
  • indywidualne, a zarazem elastyczne podejście do Klienta oraz zdolności kredytowej przedsiębiorstwa z możliwością jej określenia w oparciu o obroty firmy,
  • szybki i dyskretny proces kredytowy z minimum formalności oraz elastycznym podejściem do zaległości przedsiębiorstwa w ZUS i/lub US,
  • transparentne zasady współpracy bez ukrytych kosztów i kruczków w umowie,
  • indywidualnie określany okres kredytowania uwzględniający rodzaj prowadzonej działalności gospodarczej,
  • możliwość uzyskania gwarancji BGK,
  • dostęp do obszernego portfela zróżnicowanych produktów finansowych dla firm,
  • profesjonalne doradztwo oraz fachową pomoc na każdym etapie procesu kredytowego.

Kredyt dla firmy bez ZUS i US – Warszawa i okolice

Doradcy i pośrednicy kredytowi KRAS Finanse działają na terenie miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. To oznacza, że jesteśmy w stanie dotrzeć do każdej firmy zlokalizowanej na terenie miasta i w jego sąsiedztwie, oszczędzając Ci kłopotu związanego z dojazdem do naszej siedziby.

Dlaczego warto się umówić na spotkanie?

Spotkanie z doradcą KRAS Finanse jest niezobowiązujące. Podczas rozmowy nasz pracownik ocenia problem i wskazuje dostępne rozwiązania, z których możesz skorzystać. W swoim portfelu posiadamy wiele niestandardowych produktów finansowych, których znajomość pozwala nam zapewnić środki finansowe większości firm niezależnie od ich aktualnej sytuacji finansowej, bez wymaganych przez banki zaświadczeń ZUS i US.

 

Szybki kontakt

Jestem zainteresowany produktem:

Uzyskuje dochód:

Mam problem z: