Przykładowe ubezpieczenia na życie

1. Pan Jakub (30 lat) potrzebował ubezpieczenia, które zabezpieczy spłatę kredytu oraz małżonkę i córkę, w razie jego śmierci. Pan Jakub za ubezpieczenie z początkową sumą 750 tys zł, płaci składkę 120 zł miesięcznie. Bliscy Pana Jakuba są dobrze zabezpieczeni.

2. Pani Anna (40 lat) chciała ubezpieczyć siebie i męża (45 lat) w razie poważnych chorób i nieszczęśliwych wypadków. Oboje w razie tych zdarzeń otrzymają 75 tyś zł, dzięki czemu nie będą musieli wykorzystywać wszystkich swoich oszczędności. Poza tym otrzymają świadczenie za każdy dzień pobytu w szpitalu. Ten spokój kosztuje ich 73 zł miesięcznie.

3. Pan Piotr (27 lat) jest programistą i zarabia ok. 15 tys zł miesięcznie. Jego małżonka (25 lat) nie pracuje, mają 2 dzieci. Gdyby pan Piotr zmarł, pozostawiłby rodzinę w ciężkiej sytuacji. Rozwiązaniem tego problemu było ubezpieczenie pana Piotra na sumę początkową 2 mln zł, za które płaci 155 zł miesięcznie, ma też gwarancje, że składka nie wzrośnie przez najbliższe 30 lat.

4. Pan Jakub z punktu 1 postanowił po czasie ubezpieczyć też zdrowie swojej 5-letniej córki. Za kwotę 15 zł miesięcznie, otrzymają 50 tys zł na leczenie po wypadku lub chorobie.

5. Pani Dominika jest stomatologiem, gdyby czasowo straciła możliwość wykonywania zawodu w wyniku wypadku lub choroby, otrzyma rentę w wysokości 5000 zł miesięcznie, co zrekompensuje jej brak możliwości zarabiania. Za to ubezpieczenie pani Dominika płaci 95 zł miesięcznie.

6. Pan Kacper (55 lat) prowadzi firmę i chciał zabezpieczyć małżonkę przed przejęciem jego kredytów firmowych. Za ubezpieczenie kredytu w wysokości 500 tyś zł pan Kacper płaci 327 zł, przy racie kredytu 7000 zł

Jeśli chcesz wiedzieć ile może kosztować Twoje ubezpieczenie wyślij zgłoszenie w formularzu.

Szybki kontakt

Jestem zainteresowany produktem:

Uzyskuje dochód:

Mam problem z: